Zestaw do czyszczenia skór typu bycast i ekologicznych

comodo_bycastW razie zainteresowania zakupem tego produktu prosimy o kontakt drogą e-mailową: info@decorarte.pl

Zestaw do czyszczenia skór ekologicznych i bycast nadaje sie świetnie do skóry ekologicznej i bycast stosowanej w meblach. Przed pielęgnacją skóra powinna była zostać dokładnie oczyszczona z wszelkich zabrudzeń. Powstawanie plam i zabrudzeń można ograniczyć poprzez stosowanie środków pielęgnacyjnych.

Zawartość zestawu:

Ilość jest wystarczająca, dla przeprowadzanie trzy krotnej pielęgnacji i konserwacji kompletu mebli.

Soft Clean: Zawiera specjalną kombinację delikatnych komponentów czyszczących. Usuwa zabrudzenia z powierzchni nie uszkadzając jej, nie ściera farby. Płyn usuwa nieprzyjemne zapachy typu: dym papierosowy, zapachy kuchenne, pot ludzki itp. Systematyczne stosowanie środka czyszczącego wpływa na przedłużenie trwałości i wytrzymałości tapicerki.

PU Protector: Do pielęgnacji powierzchni poliuretanowej eko skór i bycastu polecamy Państwu środek PU Protector. Zawarte w nim składniki chronią wierzchnią warstwę poliuretanową przed uszkodzeniami, pęknięciami, wycieraniem i powstawaniem rys.

Użycie:

Z uwagi na różne rodzaje skór i sposoby ich impregnowania, zalecane jest przeprowadzenie próby w niewidocznym miejscu, pozwalającej określenie stabilności powłoki poliuretanowej.

Soft Clean: Nanieść odrobinę środka na lekko wilgotną gąbkę i wytworzyć pianę przez p kilkakrotne jej ugniatanie. Powstałą pianą czyścimy powierzchnię mebla. Lekko wilgotną i czystą szmatką należy zebrać pianę z powierzchni mebla wraz z zabrudzeniami. W razie konieczności czynność powtórzyć. Pozostawić do wyschnięcia.
Przy zabrudzeniach w zagłębieniach skóry pomocna jest szczotka COLOURLOCK.

PU Protector: Po czyszczeniu przed nałożeniem środka PU Protector skóra powinna być pozostawiona na około 2 godziny do wyschnięcia. Cienką warstwę środka należy nałożyć suchą szmatką, następnie pozostawić do wyschnięcia. Nie wcierać. Jednokrotne nałożenie z reguły wystarcza.

Zalecenia ogólne:

W wypadku zniszczonych powierzchni (mocno używanych wystawionych na działanie temperatury i promieni słonecznych) konserwacje należy przeprowadzać co 3 miesiące. Jeśli wystąpią zabrudzenia należy je wcześniej wyczyścić!

Zawartość:

 

W razie zainteresowania zakupem tego produktu prosimy o kontakt drogą e-mailową: info@decorarte.pl