Zestaw do czyszczenia skór gładkich Comodo

W razie zainteresowania zakupem tego produktu prosimy o kontakt drogą e-mailową: info@decorarte.pl

Zestaw do czyszczenia skór gładkich Comodo:

comodo_gladkieZestaw do czyszczenia skór gładkich marki COMODO w znaczący sposób przedłuża atrakcyjność i żywotność mebli skórzanych oraz umożliwia usuwanie zabrudzeń i plam z tapicerki. Przed pielęgnacją skóra powinna była zostać dokładnie oczyszczona z wszelkich zabrudzeń. Powstawanie plam i zabrudzeń można ograniczyć poprzez stosowanie środków pielęgnacyjnych.

Zestaw do czyszczenia skór Gładkich COMODO posiada pozytywną opinie Instytutu przemysłu skórzanego.

Zawartość:

comodo_gladkie_set

Ilość jest wystarczająca do przeprowadzania trzykrotnej pielęgnacji i konserwacji kompletu mebli skórzanych.

Soft Clean: Zawiera specjalną kombinację delikatnych komponentów czyszczących skórę. Usuwa zabrudzenia z powierzchni skóry nie uszkadzając jej, nie ściera farby. Płyn usuwa nieprzyjemne zapachy typu: dym papierosowy, zapachy kuchenne, pot ludzki itp.

LV Protector: Do pielęgnacji powierzchni skóry polecamy Państwu środek LV Protector. Zawarte w nim antyutleniacze hamują proces rozkładu skóry, a filtry UV chronią powierzchnie starszych skór przed wyblakaniem. Po takim zabiegu skóra odzyskuje znowu swoją miękkość. Systematyczne stosowanie środka konserwującego wpływa na przedłużenie trwałości i wytrzymałości tapicerki skórzanej.

Użycie:

Z uwagi na różne rodzaje skór i sposoby ich impregnowania, zalecane jest przeprowadzenie próby w niewidocznym miejscu, pozwalającej określenie stabilności farby.

Soft Clean: Nanieść odrobinę środka na lekko wilgotną gąbkę i wytworzyć pianę przez kilkakrotne jej ugniatanie. Powstałą pianą czyścimy skórę. Nie trzeć mocno i długo – grozi to odbarwieniem koloru skóry. Lekko wilgotną i czystą szmatką należy zebrać pianę z powierzchni skóry wraz z zabrudzeniami. W razie konieczności czynność powtórzyć. Pozostawić do wyschnięcia.

LV Protector: Po czyszczeniu przed nałożeniem środka LV Protector tapicerka skórzana powinna być pozostawiona na około 2 godziny do wyschnięcia. Cienką warstwę środka należy nałożyć suchą szmatką, następnie pozostawić do wyschnięcia. Nie wcierać. Jednokrotne nałożenie z reguły wystarcza. Przy krańcowo suchych skórach, które są mocno chłonne zabieg należy powtórzyć.

Zalecenia ogólne

W wypadku zniszczonych powierzchni (mocno używanych wystawionych na działanie temperatury i promieni słonecznych) konserwację należy przeprowadzać co 3 miesiące. Jeśli wystąpią zabrudzenia należy je wcześniej wyczyścić!

 

W razie zainteresowania zakupem tego produktu prosimy o kontakt drogą e-mailową: info@decorarte.pl